Купуємо в інтернеті!

Існує немало людей, які з недовірою ставляться до здійснення покупок на інтернет- сайтах. Але очевидно, що купівля через всесвітню мережу Internet є набагато привабливішою, ніж купівля у звичайному магазині. Вагомим аргументом на користь цього твердження є економія часу, який  ви не витрачаєте  на похід по магазинах. Крім того, ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину набагато простіше, ніж знайти потрібний товар у супермаркеті. Тому, інтернет-магазин - ідеальний варіант для зайнятих людей, яким бракує часу на придбання необхідного товару у звичайний спосіб.   Купувати в Інтернеті дуже просто. Для цього треба лише дотримуватись певних правил і за ними здійснити три нескладні кроки:

1. Знайти необхідний товар. На сайтах інтернет-магазинів, як правило, до кожного товару додається якісне фото і докладний опис специфіки й умов експлуатації. Товари знаходяться в спеціальних рубриках, що значно полегшує пошук необхідного. Зі спеціального розділу сайту можна довідатися про нові товари і хіти продажів місяця, а також отримати відповіді досвідченого консультанта на ваші питання з приводу покупки чи якості товару.

2. Оформити замовлення. Після того, як ви обрали, і перетягнули у кошик товар, який  вирішили придбати, вам слід скористатися "входом для клієнтів" і ввести свій логін і пароль - тобто зареєструватися на сайті інтернет-магазину. Реєстрація потрібна для швидшого та якіснішого обслуговування. Потім вам запропонують ввести вашу адресу (адресу одержувача товару) і контактний номер телефону, за яким для підтвердження замовлення, зазвичай представники фірми спробують вийти з вами на зв'язок. Конфіденційність введеної інформації гарантується відповідними інтернет-магазинами. Крім того, багато інтернет-магазинів регулярно проводять різні акції і розіграші призів серед своїх клієнтів, тому додаткова інформація їм буде потрібна для зв'язку з вами.  До речі, за спеціальним телефонним номером ви можете довідатися, на якій стадії перебуває процес виконання замовлення. Такий контакт між продавцем і покупцем дозволяє звести до мінімуму всі ризики, пов'язані з купівлею через Інтернет.

3. Вибрати найзручніший для вас спосіб доставки й оплати. Найактуальніше питання щодо способів купівлі товарів на Інтернет-сайті зводиться до оплати. Як правило, ніхто не хоче платити до отримання товару, тому в сучасних інтернет-крамницях майже завжди діє система післяоплати. Виключення складають товари, що дорого коштують. Є декілька можливостей оплатити послуги і товари інтернет-крамниці.

Оплата послуг і товарів:

Розрахунок готівкою.  Найнебезпечніший для покупця та найпопулярніший варіант при кур'єрській доставці. Відбувається безпосередньо з кур'єром у момент доставки товару.  Підходить лише в місті, де розташований склад крамниці.

Безготівковий розрахунок. Оплата  проводиться в касі будь-якого банку по квітанції для фізичних осіб або для юридичних через рахунок-фактуру. Після оформлення замовлення товар зі складу  передається в службу доставки.

За допомогою інтернет-грошей. Власники інтернет-гаманців, таких як WеbМопеу, можуть також при оплаті використовувати Інтернет. Це дуже зручний і швидкий спосіб оплати. Він діє наступним чином: 
Крок 1. Користувач робить замовлення.
Крок 2. Грунтуючись на цьому замовленні магазин виставляє вам рахунок у ваш е-гаманець
Крок 3. Користувач переходить до свого гаманця та сплачує рахунок.
Крок 4. Система сповіщає магазин про сплату відповідного рахунку.
Крок 5. Отримавши це підтвердження, магазин доставляє товар замовнику, а система переводить кошти до магазину.

Електронний чи поштовий переказ.   До рахунку оплати товару необхідно буде доплатити поштові комісійні, що становлять близько 2% від суми переказу. Доставка здійснюється тільки після підтвердження сплати.

Накладений платіж.  Це спосіб оплати товару також в поштовому відділенні. Це зручний спосіб для тих, хто з якихось причин не хоче робити передоплати. Багато інтернет-магазинів обмежують максимальну суму накладеного платежу. Але це досить дорогий спосіб оплати для покупця, йому доведеться заплатити за кожен кілограм товару. Як правило, така доставка може зайняти багато часу, а отже, інтернет-крамниця отримає гроші за товар лише через кілька днів після його продажу.

Кредитна картка.Власники кредитних карток з багатьма інтернет-магазинами можуть розраховуватися безпосередньо через Інтернет. Платіж відбувається через онлайновий сервіс одного з банків.  Це не дуже приємний спосіб для покупців, адже власний номер картки і всі секретні атрибути клієнт виносить у широкий світ всесвітньої мережі Іnternet, а від хакерської діяльності ніхто не застрахований. Тому з'являється і недовіра покупців, а отже, і зменшення користувачів цим способом оплати.

Оплата в кредит. Багато інтернет-магазинів для своїх постійних клієнтів  надають  відстрочення платежу, на термін близько 10 днів. За цей час, клієнти повинні отримати кредит на купівлю потрібного  їм товару у посередників інтернет-магазину - в банках або кредитних спілках. Для оформлення кредиту вам доведеться приїхати у відділення кредитної організації і подати всі необхідні для цього документи.


Види доставок товару:

1. Кур'єрська доставка. Кур'єрська доставка здійснюється кваліфікованими кур'єрами-менеджерами. Час і місце доставки узгоджується з вами попередньо. На ціну доставки не впливає адреса, на яку вона здійснюється. Багато інтернет-магазинів при купівлі товару на суму, що перевищує певне значення, здійснюють кур'єрську доставку безоплатно. Кур'єрський варіант доставки найпривабливіший завдяки тому, що оплата розрахунку готівкою відбувається безпосередньо кур'єру, коли він передає вам товар. Крім того, у цьому випадку ви можете відмовитися від товару і, відповідно, нічого не платити, обгрунтовано це мотивуючи. За виїзд на помилковий виклик доведеться платити кур'єру з власної кишені.

2. Поштова доставказа допомогою "Укрпошти" або приватних поштових служб. Вартість доставки залежить від фірми-посередника і ваги товару. Деякі інтернет-магазини при купівлі товару на певну суму надають знижки на вартість поштової доставки або виконують її за власні кошти. Термін виконання замовлення  залежить від віддаленості одержувача. Є можливість доставки товару поштою в будь-яку країну світу.

3 Доставка через посередника (провідника) або водія міжміського автобуса, що проходить через ваш населений пункт.  Пропонуючи такий спосіб доставки, інтернет-магазин виступає гарантом цілісності та схоронності вантажу.  При виборі цього способу доставки з вами зв'яжуться й уточнять додаткові деталі. Це відносно швидкий і дешевий спосіб доставки по Україні. Такий спосіб відправлення зручний при замовленні великогабаритних товарів. У Вас есть интересный и познавательный для Ваших клиентов материал? Опубликуйте свою статью!w-group.ck.ua

  • Настройка компьютеров

    Настройка компьютеров

  • Настройка компьютеров

    Настройка компьютеров