Надійні металеві двері

У цей час на черкаському ринку буяють пропозиції закордонних і вітчизняних фірм, причому двері виробляються як на великих заводах, так і приватниками. Яким вимогам повинні відповідати вхідні двері? На які моменти варто звертати увагу при покупці? Скільки можуть коштувати надійні двері? На ці й багато інших питань відповідає дана стаття.


   Збираючись придбати металеві двері, кожний повинен, насамперед, поставити собі питання: навіщо мені потрібні металеві двері. Напевно, більшість відповість, що металеві двері їм потрібні для власної безпеки й для захисту квартири. Цей мотив покупки визначає міру відповідальності покупця перед самим собою. Іноді дешеві металеві двері можуть принести більше витрат, ніж один раз куплені більш дорогі, але якісні.

Незважаючи на можливу варіативність у дизайні металевих дверей, всі вони повинні відповідати наступним вимогам.

   1. Металеві двері повинні бути правильною геометричною конструкцією, щоб не було перекосів і деформації.

   2. Металеві двері повинні бути із внутрішнім тепло- і звукоізолятором. По периметру дверей із внутрішньої сторони рекомендується встановлювати гумовий ущільнювач (на рамі дверей, як у холодильника).

   3. Ступінь захисту вхідних дверей багато в чому залежить від якості її установки. Тому коробка дверей повинна бути приварена по периметру до міцно вправлених в стіну металевих штирів.

   4. Металеві двері можуть бути з різною декоративною оббивкою: вінілісшкірою, порошковим фарбуванням, ламінатом, МДФ, натуральним деревом.

   5. Висока надійність. Мається на увазі не тільки стійкість металевих дверей до злому, але й надійність в експлуатації. Погодьтеся, що навряд чи комусь буде до смаку, якщо металеві двері буде важко відкривати. Або ж двері раптово заклинять. Також для надійності дверей необхідно, щоб не було осідання стулки щодо рами. Якщо двері досить важкі, то варто уникати так званих регульованих петель. Вони можуть швидко вийти з ладу.

   6. Надійний захист засувів, розташованих на внутрішній стороні металевих дверей, від можливого доступу до них із зовнішньої сторони. Для захисту звичайно використовуються спеціальні деталі, які унеможливлюють доступ до засувів. На внутрішній стороні дверної рами також повинен бути притвор. (Це спеціальна деталь, на неї накладається стулка дверей при закритті.)

   7. Сучасна людина повинна убезпечити себе й своїх близьких не тільки від нападу ззовні, але й від інших можливих нещасть. Пожежа – це страшна трагедія, іноді буває досить несправної проводки, щоб зайнялася вся квартира. Якщо під час пожежі металеві двері заклинить, це може привести до загибелі людей. Для того, щоб двері не заклинили, між дверною рамою й стулкою повинні бути зазори (їхня величина – приблизно 5 мм). Зрозуміло, ці зазори не повинні бути видні, вони мають повністю ховатися притворами.

 

У Черкасах металеві двері, а також вимір, доставка і їх установка, обійдеться в середньому від 800 грн. Вартість замків може бути від 50 до 1000 і більше гривень.

 

Варто згадати ще про один момент: кількість замків на металевих дверях може варіюватися. Але практика показує, що оптимальне число замків – 2. При цьому замки можуть бути незалежними один від одного; а можуть працювати при взаємодії один з одним. У цьому випадку відкрити перший замок можна тільки в тому випадку, якщо буде відкритий другий замок.У Вас есть интересный и познавательный для Ваших клиентов материал? Опубликуйте свою статью!w-group.ck.ua

  • Металопластикові вікна та двері

    Металопластикові вікна та двері

  • Металеві двері

    Металеві двері