Лікуємо зуби

У Черкасах немає звички регулярно відвідувати стоматолога. Більшість громадян звертається до лікаря лише тоді, коли біль стає нестерпним. Тому черг у приватних клініках, як правило, немає, але роботи додають гості нашого обласного центру, які приїжджають у місто не тільки побачитися з рідними та знайомими, а також, щоб підлікувати зуби.


Сьогодні стоматологічний кабінет можна знайти у будь-якому куточку Черкас. Але за словами лікарів, погано те, що жителі нашого міста дуже неуважно ставляться до свого здоров'я. Рідко хто з наших громадян регулярно відвідує стоматолога, щоб просто пройти плановий профілактичний огляд. Більшість сідають у стоматологічне крісло, коли стає нестерпно боляче.

   В основному стоматологічні клініки в Черкасах можна поділити на відносно недорогі центри економ-класу, які орієнтуються на масове потокове обслуговування клієнтів, і установи елітного або VіP-обслуговування.

   Як же вибрати стоматологічну клініку й на що варто звернути увагу?

   За словами працівників черкаських стоматологічних клінік, головне – це відповідність нормам стерильності в клініці та професіоналізм лікаря. До речі, гарний лікар у стоматології – фігура взагалі унікальна. За ним завжди тягнеться шлейф відданих йому пацієнтів, які відразу змінюють клініку, якщо туди пішов працювати їхній улюблений стоматолог. Тому власники клінік прагнуть запрошувати на роботу саме тих лікарів, у яких є своя клієнтура. Отже, однією з основних вимог до клініки є наявність висококваліфікованого старшого й середнього медичного персоналу, а також низька плинність кадрів. Пацієнтам важливо знати, що кадровий склад клініки стабільний і не підданий постійним змінам.

   Наступним фактором вибору того або іншого стоматологічного кабінету є якість виконуваного лікування. Клініки, що пропонують безкоштовну гарантію на виконану роботу, викликають більшу довіру в порівнянні з тими, які не дають або не виконують гарантійні зобов'язання по виконаній роботі. Стандартна гарантія дається на один рік. У клініках, що стежать за іміджем і цінують свою роботу та своїх клієнтів, пропонується гарантія на більш тривалий термін. Пацієнтам важливо знати, що у випадку помилки, зробленої лікарем, клініка несе відповідальність, і робота буде перероблена безкоштовно.

   У цей час все більша кількість черкасщан воліє одержати всю необхідну кваліфіковану медичну допомогу під одним дахом, що нерідко приводить до відтоку пацієнтів з невеликих клінік у більші медичні центри. Тому сучасні клініки, що динамічно розвиваються, намагаються запропонувати пацієнтам повний комплекс надаваних послуг.

   Третім ключовим фактором вибору, де лікувати зуби, є зручне місце розташування клініки. Тому якщо у вас заболів зуб, то ви навряд чи будете з сильним болем добиратися до лікаря із двома пересадками, а підете в той кабінет, дістатися до якого буде найлегше.

   Говорити про ціни на послуги стоматолога, справа невдячна, тому що вони залежать не тільки від якості обслуговування, а й від специфіки захворювання того або іншого пацієнта. Однак, як завіряють працівники стоматологічних клінік, вибрати послугу “за вмістом гаманця” може будь-який житель Черкас. При цьому, щоправда, варто пам'ятати, що гарна якість і коштує відповідно. Так що вибір, як завжди, залишається тільки за пацієнтом...У Вас есть интересный и познавательный для Ваших клиентов материал? Опубликуйте свою статью!w-group.ck.ua

  • Стоматологічні послуги

    Стоматологічні послуги

  • Стоматологічні послуги

    Стоматологічні послуги