Придбали авто? Спочатку його треба обкатати

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль служив вам довго, тоді правильно експлуатувати його треба вже із самого "народження", тобто з перших кілометрів шляху.


   У минулому, власники автомобілів довго не замислювалися над тим, що заливати в бак своєї машини або яке масло використовувати для змащення. Будь-який бензин, будь-яке масло, будь-які допуски – все годилося. Вони гриміли, диміли, але рухалися.

   Згодом все поступово змінювалося і автомобіль із вогнедишного дракона перетворився в сучасне чудо техніки, комфорту й стилю. Але вся ця краса вимагає особливого догляду: використання рекомендованих масел і рідин, суворе дотримання інструкції та строків техобслуговування. Але в людей, особливо в наших, чомусь дуже сильно розвинений дух протиріччя, що штовхає їх не тільки на невиконання всіх приписів інструкції, але навіть на навмисне її порушення. Страждає від цього тільки автомобіль, а помітити наслідки можна лише через деякий час.

    Отже, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль був у гарному стані, слід дотримуватися інструкції, як закону. Це особливо важливо, коли автомобіль "вчиться їздити", тобто перші 1000 - 2000 км.

У кожної автомобільної марки свої вимоги до обкатування авто, але основні правила стосуються всіх і зводяться до наступного:

- рух треба починати лише після того, як двигун прогріється на малій частоті обертання колінчатого вала в режимі холостого ходу при злегка прикритій повітряній заслінці, на що потрібно близько 4-5 хв. його роботи. У жодному разі не можна прогрівати двигун при великій частоті обертання колінчатого вала;

- варто користуватися помірними швидкостями руху, які рекомендуються заводом виготовлювачем на період обкатування;

- по можливості уникати руху по важким для автомобіля дорогам і тим більше по бездоріжжю, крутим і тривалим підйомам;

- не давати автомобілю повне навантаження, особливо при русі по поганих дорогах;також не рекомендується їздити довгий час із однією швидкістю, не важливо, високою або низкою;

- важливо знижувати передачу при відповідних дорожніх умовах для запобігання перевантаження силового агрегату при низькій частоті обертання колінчатого вала;

- не слід різко гальмувати на перших 100-200 кілометрах;

- не допускати до керування автомобілем учнів;

- не менш важливою умовою для "продовження життя" автомобіля є застосування тільки рекомендованих експлуатаційних матеріалів.


         Як бачите, все цілком просто запам'ятати й виконати, а новий автомобіль прослужить вам довше й не зламається після перших кілометрів шляху.У Вас есть интересный и познавательный для Ваших клиентов материал? Опубликуйте свою статью!w-group.ck.ua

  • Вантажні перевезення

    Вантажні перевезення

  • Услуги эвакуатора

    Услуги эвакуатора